Generated by using Wordle

Bendradarbiaujame su Lietuvos verslu ir jo paramos institucijomis, jiems integruojantis į Skandinavijos / Šiaurės regiono verslo sistemą bei perduodant šio regiono patirtį, žinias ir kontaktus į Lietuvą.

 

Suteikus paslaugas, Lietuvos įmonių rinkodarinės / marketinginės veiklos tampa sėkmingais pardavimais Lietuvos ir užsienio rinkose. Po suteiktų konsultacinių paslaugų Lietuvos įmonių eksporto apimtys į Šiaurės šalis padidėja 7 ir daugiau proc. vienerių metų bėgyje, lyginant su įmonės eksporto apimtimis iki konsultacijų teikimo pradžios. 

 

Paslaugos skirtos Lietuvos įmonių interesams:

 

  • Lietuvos įmonių eksporto augimas
  • Export Know-How (informacija, mokymai, konsultacijos, rinkotyra, partnerių paieška)

 

1. Gaminių / paslaugų įvedimas į kitų šalių rinkas ir eksporto augimas (rinkodara / marketingas ir pardavimai): partnerių paieška, komunikacijos parengimas, potencialių užsienio klientų duomenų bazių sudarymas, parama rengiant ir įgyvendinant eksporto strategiją ir pasiteisinusias marketingo veiksmų plano priemones, dalyvavimas kartu su įmone ar jai padedant pasirengti dalyvauti parodose, kontaktiniuose renginiuose, su eksportu susijusių procesų tobulinimas. Bazinė koncepcija: eksporto vadybos paslaugos *.   

 

2. Mokymai eksporto ir užsienio rinkų temomis: rinkų tyrimai, strateginis valdymas, partnerių paieška, rinkų reikalavimai, tarpkultūrinė komunikacija, konfliktinės situacijos, susijusios su eksporto temomis bei jų sprendimo būdai įmonėse, kainodara, derybinės pozicijos, pasirengimas ir dalyvavimas parodose.

 

3. Konsultacijos ir informacija: eksporto potencialo stiprinimas KAIP (... rašyti ir pateikti eksporto pasiūlymus pagal užsienio kompanijų lūkesčius, ... išgryninti vertes, ...  pasiekti abipusę ilgalaikę bendradarbiavimo naudą, ... konvertuoti eksporto marketingo veiklas į realius pardavimus užsienio rinkose, ... vykdomi pirkimai kitose šalyse), tarptautinio verslo plėtra, rinkų tyrimai, klientų grupių nustatymas ir plėtros strategijos parinkimas.

 

Patvirtinta teikti eksporto konsultacijas Verslo Konsultantų Tinkle: 1) pasiruošimo eksportui veiksmų planas, 2) eksporto strategija, 3) tikslinių eksporto rinkų pasirinkimas ir išorinė komunikacija.  2017 m. rugpjūčio 8 d. buvo paskelbtas kvietimas įmonėms teikti paraiškas pagal Expo konsultanto LT priemonę. Lietuvos įmonės eksportuotojai kviečiami naudotis šia galimybe didinti eksporto apimtis.Kompensavimo tvarka čia.

Taip pat šiame tinkle jau teikiamos verslo pradžios ir plėtros paslaugos įmonėms: 1) verslo planavimas, 2) rinkodara, 3) įmonės strategija, 4) rinkodara, įmonės įvaizdžio formavimas. Šioms konsultacijoms naujas kvietimas paskelbtas 2017 m. rugsėjo 12 d. (plačiau čia). Kompensavimo tvarka čia.  

 
Paslaugos teikiamos, laikantis priimtų konfidencialumo bei informacijos neatskleidimo principų.

 

* Eksporto vadybos paslaugos – samdomas eksporto srities specialistas dirba įmonės naudai kaip "vidinis ir laikinas" eksporto rinkodaros padalinys konkrečiai eksporto užduočiai atlikti, siekiant plėsti šios įmonės-užsakovo eksportą tikslinėse užsienio rinkose.