Generated by using Wordle

 

Kvietimas Baltijos šalių įmonėms (ekologiški ir/arba natūralūs gaminiai: kosmetika, maisto gaminiai, gėrimai, papildai, pakuotė, buitinė chemija, tekstilė, kitos sveikos gyvensenos prekės) dalyvauti tarptautinėse specializuotose parodose Malmėje (Švedija) ir Madride (Ispanija).

 

Skirta išskirtinai B2B (gamintojai, importuotojai, didmenininkai, platintojai, mažmenininkai), dvi specializuotos parodos (NPS ir NOFF) vienu metu vienoje vietoje parodų centre MalmöMässan. Tarptautinė platforma verslo plėtrai ne tik Skandinavijoje ir Šiaurės regione, bet ir kitose Europos šalyse.

 

Baltijos regiono įmonės ir institucijos gali įgyti naudą partnerių paieškoje Šiaurės regione ir Europoje, dalyvaujant tarptautinėse specializuotose natūralių ir ekologiškų gaminių (maistas, gėrimai, kosmetika, vitaminai, papildai, natūrali farmacija, chemijos prekės, įvairios sveikos gyvensenos prekės) tarptautinėse parodose:

 

Kas lankosi parodoje Malmėje? Europinė ir globali platforma, lankytojų kategorijos ir geografija pateikiama čia.

Dalyvių sąrašas 2019 pagal šalis pateikiamas čia

 

                                                                                            Šaltinis: ELS / NOFF

 

 

Įmonės, pageidaujančios dalyvauti Nordic Organic Food Fair (NOFF, raudonas kilimas), privalo turėti organinius / ekologinius sertifikatus. Neturinčios tokių sertifikatų, bet siūlančios natūralią produkciją, gali dalyvauti Natural Products Scandinavia (NPS, žalias kilimas). Natural Beauty and Skin Care zona (mėlynas kilimas), kuri yra sudėtinė NPS dalis, apima grožio ir kosmetikos pramonės atstovus, siūlančius natūralią ir/arba ekologišką kosmetiką ir kitus gaminius.

 

Maloniai kviečiame dalyvauti arba apsilankyti!     

 

Kontaktai dėl platesnės informacijos:

 

Sigitas Brazinskas | +370 698 03730, +46 727 493696 | This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. | www.value.lt.

Rekomendacija patekimui į Šiaurės rinkas: Šiaurės šalyse pirkėjai labiau dėmesį atkreips į tuos importinius produktus, kurie turės sertifikatą,  pažymintį, kad tai – ekologiška, organinė ar kitaip išskirtinė produkcija.

Šaltinis: Versli Lietuva.

Dėl išsamios informacijos apie augančią Šiaurės Ekologiškos pramonės rinką (Nordic Organic Industry) prašome apsilankyti čia.

Šiaurės šalių ekologiškų gaminių rinka, 2016 (šaltinis).

Naudingos nuorodos:

Auganti Šiaurės Ekologiškos pramonės rinka (Nordic Organic Industry), prašome apsilankyti čia.

www.naturalproducts.co.uk

www.naturalproducts.com.hk/expo/en

www.naturalproductsglobal.com (su distributoriaus paieškos galimybe, dešinėje viršuje)

www.globalnaturalfoods.com