Generated by using Wordle

Lietuva yra tarp Švedijos TOP 30 importo šalių pagal Centrinio Statistikos Biuro informaciją (2021 m. kovas).

 

Įvairių sektorių įmonės įgyja įvairiapusę konsultacinę paramą: 1) įmonės informacinis pasirengimas, rinkos apžvalga, 2) įmonių eksporto specialistai padidina savo kompetenciją specializuotų įmonėse arba viešų seminarų ar mokymų metu ir 3) plečia bendradarbiavimo ryšius su Šiaurės regiono kompanijomis, kurių kontaktus įgyja teikiamų konsultacijų ar partnerių paieškos ir suradimo metu. Specializacija - Skandinavija / Šiaurės regionas.

 

Pramonės inžinerijos paslaugos, pramonės gaminiai, įrengimai - QIMTEK, statybos sektorius - BYGGBASEN.

Qimtek yra specializuotas, fokusuotas inžinerijos tinklas su skandinaviškomis tradicijomis ir vertybėmis.

Maloniai kviečiame prisijungti, kur yra jūsų partneriai ir galimybės.   

 

Qimtek, tariama [kimteck] - Quotes in Manufacturing Technology 

 

1) Qimtek grupė siūlo skaitmenines platformas ir kooperacijos tinklus verslo plėtrai ir eksporto augimui į Skandinaviją.

 

Įmonės gali sukurti profilį Qimtek sistemoje ir nemokamai registruotis www.qimtek.se.

 

Siūlomos Qimtek paslaugos:

 

Pramoninės inžinerijos operacijoms (metalo apdirbimas, CNC, liejimas, plastikas, guma, elektronika, kabelių jungtys): QIMTEK.

Tai vieta internete, kur susitinka pirkėjai ir tiekėjai / gamintojai, taupydami laiką, mažindami kaštus, didindami pardavimus, eksportą ir konkurencingumą. Kasmet į sistemą įkeliama virš 1 500 užklausų (RFQ) gamybos operacijoms (specializuotų ir kategorizuotų pagal pagal gamybines operacijas). Platforma veikia nuo 2007. 

Įkeliamų užklausų srautas (RFQ, pilna prieiga su 6 ar 12 mėn. naryste) matomas www.qimtek.se/rfqs.

   

Statybos sektoriaus gaminiams ir paslaugoms: BYGGBASEN.

www.Byggbasen.com yra vienas didžiausių Skandinavijos portalų statybų pramonei, turintis daugiau nei 17 000 gaminių ir paslaugų tiekėjų. Tai yra vienas pirmųjų architektų, projektų vadovų, genrangovų, nekilnojamojo turto vystytojų ir rangovų pasirinkimas, ieškant projektų partnerių. Tai vieta, kurioje susitinka partneriai, siekdami mažinti išlaidas, taupyti laiką, padidinti pardavimus ir konkurencingumą.

Įkeliamų pirkimų užklausų srautas (prieinamas su 12 mėn. naryste) matomas www.byggbasen.com/forfragningar.

 

 2) Baltijos regiono įmonės ir institucijos gali įgyti naudą partnerių paieškoje Šiaurės regione ir Europoje, dalyvaujant tarptautinėse specializuotose natūralių ir ekologiškų gaminių (maistas, gėrimai, kosmetika, vitaminai, papildai, natūrali farmacija, chemijos prekės, sveikos gyvensenos prekės) tarptautinėse parodose:

 

Kas lankosi parodoje Malmėje? Lankytojai iš Skandinavijos, Europis ir kitų šalių, tai globali platforma, lankytojų kategorijos čia. Tai  importuotojai, agentai, platintojai, didmenininkai, mažmenininkai, t.y., tie, kurie pateikia jūsų prekes ir paslaugas tikslinei rinkai.

Dalyvių sąrašas 2019 pagal šalis pateikiamas čia.

 

 

..