Generated by using Wordle

Įvairių sektorių įmonės įgyja įvairiapusę konsultacinę paramą: 1) įmonės informacinis pasirengimas, rinkos apžvalga, 2) įmonių eksporto specialistai padidina savo kompetenciją specializuotų įmonėse arba viešų seminarų ar mokymų metu ir 3) plečia bendradarbiavimo ryšius su Šiaurės regiono kompanijomis, kurių kontaktus įgyja teikiamų konsultacijų ar partnerių paieškos ir suradimo metu. Specializacija - Skandinavija / Šiaurės regionas.

 

1. Pramonės inžinerijos paslaugos, pramonės gaminiai, statybos sektoriaus gaminiai ir paslaugos-QIMTEK. 

2. Natūralūs ir ekologiški maisto produktai, gėrimai, daržovės, vaisiai, maisto papildai, kosmetika, sveika gyvensena - parodos Malmėje (Švedija) ir Madride (Ispanija).

 

 

Qimtek, tariama [kimteck] - Quotes in Manufacturing Technology 

 

1) Qimtek grupė siūlo skaitmenines platformas ir kooperacijos tinklus verslo plėtrai ir eksporto augimui į Skandinaviją.

 

Įmonės gali sukurti profilį Qimtek sistemoje ir nemokamai registruotis www.qimtek.se/en/register.aspx.

 

Siūlomos Qimtek paslaugos:

 

Pramoninės inžinerijos operacijoms (metalo apdirbimas, CNC, plastikas, guma, elektronika, kabelių jungtys): QIMTEK.

Tai vieta internete, kur susitinka pirkėjai ir tiekėjai / gamintojai, taupydami laiką, mažindami kaštus, didindami pardavimus, eksportą ir konkurencingumą. Kasmet į sistemą įkeliama virš 1 500 užklausų (RFQ) gamybos operacijoms (specializuotų ir kategorizuotų pagal pagal gamybines operacijas). Platforma veikia nuo 2007. 

Įkeliamų užklausų srautas (RFQ, virš 1 500 per metus, pilna prieiga su 6 ar 12 mėn. naryste) matomas www.qimtek.se/en/rfq/engineering.html.

   

Pramonės gaminiams (įrengimai, mašinos, prietaisai, atsarginės dalys, mazgai): QIMTEK PRODUCTS.

Qimtek Products priklauso Qimtek.se - pirmaujančiam pramonės tinklui Skandinavijoje, kuriame susitinka tiekėjai ir pirkėjai nuo 2007 m.

Platforma skirta gamintojams ir tiekėjams pristatyti pramonei skirtus gaminius (ne operacijas, nes pastarajai veiklai skirtas www.qimtek.se).  

   

Statybos sektoriaus gaminiams ir paslaugoms: BYGGBASEN.

www.Byggbasen.com yra vienas didžiausių Skandinavijos portalų statybų pramonei, turintis daugiau nei 17 000 gaminių ir paslaugų tiekėjų. Tai yra vienas pirmųjų architektų, projektų vadovų, genrangovų, nekilnojamojo turto vystytojų ir rangovų pasirinkimas, ieškant projektų partnerių. Tai vieta, kurioje susitinka partneriai, siekdami mažinti išlaidas, taupyti laiką, padidinti pardavimus ir konkurencingumą.

Įkeliamų pirkimų užklausų srautas (prieinamas su 12 mėn. naryste) matomas www.byggbasen.com/forfragningar.

   

Svensk Verkstad priklauso Qimtek, leidžiamas nuo 1915 m. Tai ilgametes tradicijas turintis specializuotas leidinys, skirtas inžinerinei pramonei švedų k.

Jį sudaro dvi versijos: spausdintas žurnalas (19 800 vnt. tiražas) ir skaitmeninė versija (120 000 peržiūra ir 70 000 lankytojų kas mėnesį) bei naujienlaiškis (15 000 prenumeratorių).

Naujausia Svensk Verkstad žurnalo versija (2020 m. gruodis) pasiekiama čia   

            

Qimtek parodoje Elmia Subcontractor 2018 (Svensk Verkstad).

 

Elmia Subcontractor 2017 parodos metu, 187 pirkėjai / atsakingi įmonių atstovai už pirkimus užsiregistravo Qimtek stende, su išreikštu interesu numatomiems pirkimams už 673 mln. SEK (67 mln. EUR) 2018 m.

 

Dėl platesnės informacijos ir Qimtek / SvenskVerkstad / Byggbasen paslaugų bei bendradarbiavimo privalumų prašome kreiptis į atstovą Baltijos šalyse Sigitą Brazinską, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., tel. +370 698 03730 (tarptautinis), +46 727 493696 (Švedijoje).

 

 2) Baltijos regiono įmonės ir institucijos gali įgyti naudą partnerių paieškoje Šiaurės regione ir Europoje, dalyvaujant tarptautinėse specializuotose natūralių ir ekologiškų gaminių (maistas, gėrimai, kosmetika, vitaminai, papildai, natūrali farmacija, chemijos prekės, sveikos gyvensenos prekės) tarptautinėse parodose:

 

Kas lankosi parodoje Malmėje? Lankytojai iš Skandinavijos, Europis ir kitų šalių, tai globali platforma, lankytojų kategorijos čia. Tai  importuotojai, agentai, platintojai, didmenininkai, mažmenininkai, t.y., tie, kurie pateikia jūsų prekes ir paslaugas tikslinei rinkai.

Dalyvių sąrašas 2019 pagal šalis pateikiamas čia.

 

 

..